SARI vähän

...ei ihan tässä maailmassa!
6668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Puhummeko samasta henkilöstä??

Äänestä

Nyt taisit sievistellä asiaa.

Äänestä

Kyhnää ja flirttailee vaan Karin kanssa

Äänestä

Mitä sitten jos on vähän hidas, jos ei ole ilkeä.
Hyvää se vain tahtoo muille ja itselleen.
Ei ole ilkeä eikä pahansuopa.

Kyllä Sareja Suomeen mahtuu vaikka kuinka paljon.

Äänestä

Sari vaan, kyllä se koko sakki on jostain jäännyt ja paljon paitsi.

Äänestä

Kysyyn vaan missä mahtaa aivot olla!!!!!!!!!!!!!! tod.näk meikeistä liukenevat kemikaalit pilanneet aivo parat. Ulos heti kun mahdollista mokoma pyrkyri! Uusi "salarakas" !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinkertaanen kirjoitti:

...ei ihan tässä maailmassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu