TISSITKIN MANIPULOITU?

huomannut

Onkos sille asennettu silikonitkin...? Muistaakseni aikaisemmissa kuvissa Paris näytti a-kuppi-"kaunottarelta"...

Nyt sille on kummasti tullut "täytettä" tisseihin.

6

2121

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sylvesteri Stallanonekin

      kysyin aikoinaan Brigiteltä että haluutkos mersun vai silikonit. Akka halus mersun. On muuten ainoa vosu joka on tienannut 70 miljoonaa siitä, ettei ole kirjoittanut muistelmiaan. Taisi Sylvesterillä olla jotain salattavaa.

      Miten paljon muuten on kirurgi jo aimemmin silponut sen naamaa on vaikea tietää, mutta tuskin siinä Parisisssa kovin paljon alkuperäistä on sielllä pakkelikerrosten alla muutenkaan.
      Kunhan vähän aikaa kuluu ja paris häipyy lööpeistä niin on aika uuden hardcore filmin taas. Koska kovempaa kamaa pitää tulla sillä vanhan luuskan aiemmat temput on jo nähty.

      • .........

        "Kunhan vähän aikaa kuluu ja paris häipyy lööpeistä niin on aika uuden hardcore filmin taas. Koska kovempaa kamaa pitää tulla sillä vanhan luuskan aiemmat temput on jo nähty."

        Lady Hilton on piinkova bisnesnainen ja piiloälykkö ja lisäksi superrikas, miks sen tarvis tehdä uusia videoita taukki..


      • olen huomannut saman
        ......... kirjoitti:

        "Kunhan vähän aikaa kuluu ja paris häipyy lööpeistä niin on aika uuden hardcore filmin taas. Koska kovempaa kamaa pitää tulla sillä vanhan luuskan aiemmat temput on jo nähty."

        Lady Hilton on piinkova bisnesnainen ja piiloälykkö ja lisäksi superrikas, miks sen tarvis tehdä uusia videoita taukki..

        tosiaan näyttää siltä että hilton olisi suurennuttanut rintansa mutta neiti väittää lehdille ettei ole suurentanut niitä vaan kertoo rakastavansa/käyttävänsä push up liivejä, mutta ei ne push up liivitkään hirveän paljoa suurenna. on selvää että paris on suurentanu rintansa mutta jostain kumman syystä kieltää sen...


      • -maikki-
        olen huomannut saman kirjoitti:

        tosiaan näyttää siltä että hilton olisi suurennuttanut rintansa mutta neiti väittää lehdille ettei ole suurentanut niitä vaan kertoo rakastavansa/käyttävänsä push up liivejä, mutta ei ne push up liivitkään hirveän paljoa suurenna. on selvää että paris on suurentanu rintansa mutta jostain kumman syystä kieltää sen...

        sehän nyt on aivan sama vaikka olis silarit. "Jostain kumman syystä kieltää sen..." ? No miks pitäis myöntää, eikö kaikkien ihmisten potilaskertomukset ole salaisia? Onko julkimo jotenkin poikkeus tästä? Pitääkö heidän paljastaa kaikki asiat vain siksi että kohtalaisen iso osa maailmaa saattuu seuraamaan heidän liikkeitään. Naurettavaa.

        Että mitä pelleilyä. Jos minä kävisin hieman muokkauttamassa lärvääni, niin pitäisikö minun esitellä itseni: Hei olen Maarit, olen muuten leikkauttanut nenäni, mulla oli raudat suussa ja rasvaimu on tehty leuan alle. Ihan näin tiedoksi heti, ettei sitten tarvitse jälkeenpäin ihmetellä ja spekuloida.

        Oikeasti, kiinnostaa kiviäkin.


    • horny guy and slutty bitch

      Hiltonilla on päärynätissit ainakii sen pornovideois mitä on tullu katottua. On kyl aika mahtava naimakone se! Sais sitä vähän nusasta nii nam.

    • PEASDASC

      JOKU SHAMAANI PERVERSSI ÄIJÄ ON MANIPULOINU PARISIN TISSIT PYÖRIMÄÄN KELLON YMPÄRI!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      24
      5172
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      3
      4607
    3. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      103
      1392
    4. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1350
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1220
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1104
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      21
      1014
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      885
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      833
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      37
      799
    Aihe