N80 ja 3G

Miten saa kytkettyä N80:stä 3G verkon pois ja tavallisen verkon tilalle? En löydä mistään kyseistä toimintoa :(
4528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

työkalut> asetukset> verkko> järjestelmä tila> gsm
ja sitten puhelimes käynnistyy uudestaan.

ja näin puhelimesi toimii gsm verkossa, 3g sijaan. Helppoa.

Äänestä
  • kiitos kovasti !!

    Äänestä

Miksi pois 3G-verkosta?

Äänestä
  • koska meillä päin se ei toimi kunnolla ja vie akkua puhelimesta huomattavasti nopeammin....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hä? kirjoitti:

Miten saa kytkettyä N80:stä 3G verkon pois ja tavallisen verkon tilalle? En löydä mistään kyseistä toimintoa :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu