se käsi murtunut 4 kohtaa ja leikattukin!
Kokemuksesta voin sanoa, että aika yksikätinen on sen jälkeen, kun kipsi otetaan pois eli ei varmasti ole samantien siinä kunnossa, että sillä ratiia väännettäisiin tosissaan vaikka niissä tehostajat ovatkin!
Kokemuksesta voin sanoa, että aika yksikätinen on sen jälkeen, kun kipsi otetaan pois eli ei varmasti ole samantien siinä kunnossa, että sillä ratiia väännettäisiin tosissaan vaikka niissä tehostajat ovatkin!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Loep kuulemma jättää rallin ja menee sirkukseen töihin esittään fillarilla pelle temppuja.
Loebin kannalta on onni se, että kauden viimeinen kisa ajetaan vasta joulukuun puolella, joten aikaa parantua on yli reilut kaksi kuukautta.
Mutta vielä ei kannata sanoa mitään. Jos Loeb on koko loppukauden sivussa, Grönholmille on tyrkyllä neljä helppoa osakilpailuvoittoa ja sitä kautta mestaruus. Mutta se vaatii sen, että kalusto kestää ja mies ei tee virheitä. Yksikin keskeytys niin mestaruus on ratkennut Loebin eduksi.
Kaikella kunnoituksella Loeb ansaitsisi tämän vuoden MM-tittelin, mutta ei se silti mikään valtava vääryys ole, jos Marcus onnistuu ryöstämään häneltä mestaruuden ryöstämään. Nopeutensa puolesta Marcus olisi pystynyt tänä vuonna voittamaan paljon enemmän ralleja kuin tähänastiset neljä, mutta tekniset viat ja muutama ajovirhe ovat maksaneet monta voittoa tällä kaudella.
Itse en jaksa uskoa siihen että loeb on enemmän kuin kolme kisaa sivussa mutta jos lööppi nyt sitten tulee viimeiseen kisaan mukaan ja marcus on voittanut kolme edellistä niin voi olla hyvä kisa tiedossa varsinkin jos mikko ja p.solberg saavat vauhdin kohdalleen ja vielä jos garde pääsisi ajamaan.
Tämän vuoden mestari on Loeb tuo Ranskan supermies
kaikkien aikojen ralli kuski. Kyllä Marcus tuo puolihurri mokaa jossain jäljellä olevista ralleista
se on varma se. Ja siihen uskomme ja luotamme.