HELPPIKÄÄÄÄ

noniin mafiasta on kyse! Sun tehtävänä on etti Bill ja tehdä sopimus! et kerkii tehä sopimusta koske sinne tulee pirusti ukkoja ja sua ammutaan! miten se mennään? TAPAHTUMA PARKKIHALLI
1138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

MEINAAT VARMAAN SITÄ VIINA SOPIMUSTA. EI SIINÄ MITÄÄ TAPAT KAIKKI JA MEET TAKAISIN EKA KERROKSEEN JA OTAT AUTON.

SIINÄ SE OLI JOS EI NIIN KYSY LISÄÄ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Parkki halli kirjoitti:

noniin mafiasta on kyse! Sun tehtävänä on etti Bill ja tehdä sopimus! et kerkii tehä sopimusta koske sinne tulee pirusti ukkoja ja sua ammutaan! miten se mennään? TAPAHTUMA PARKKIHALLI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu