Voittoon parhaat edellytykset on

karilla, muut ovat melko tasapaksuja tylsimyksiä.

karista on löytynyt myös muita hyviä piirteitä

kuin hauskuus, kari on empaattinen, on

tilannetajuinen ja yleistietoa on myös.
4223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joo kyllä. Mutta voitto edellyttää, että ensin on saatava vakavin uhka pois. Ja se on Jenni.

Äänestä
  • nostaan syytettä lähentelyistä.

    Äänestä

Vaikka itse toivon Miralle voittoa.

Äänestä

noi panojutut vähemmälle, äklö ja siksi äänestänkin vastaan. Paitsi jos on Mira tai Jenni toisena =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimimm kirjoitti:

karilla, muut ovat melko tasapaksuja tylsimyksiä.

karista on löytynyt myös muita hyviä piirteitä

kuin hauskuus, kari on empaattinen, on

tilannetajuinen ja yleistietoa on myös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu