Hei,
Onko kukaan käynyt monacossa formuloita katsomassa? Mitä kautta hankitte liput, onko jossain netissä tms. ns musta lista, miltä välittäjältä ei kannata lippuja hankkia?Millaista oli? Näkikö mitään? Vihjeitä kiitos.
Formulat
3
1960
Vastaukset
Kuulin luotettavalta F1-matkanjärjstäjältäni, että alkaa Monaco olla jo loppuunmyyty. Siksipä lähden Magny-Coursiin.
Yksi ex-duunikaveri ratkaisi Monaco-ongelman ostamalla kämpän radan varrelta...
[email protected]- loppuunmyyty
...vielä on irtolippuja (ja hotelleja Nizzassa) pilvin pimein. Pitää tietää kanavat. Ei niitä lippuja ole turisteille tarkoitettu kuin murto-osa kun puhutaan Monacosta. Eivät Ne halua sinne tuulipukukansaa kovinkaan mieluusti; pitää olla silmäätekevä ja silmillänäkevä ju^nou? Meikän tuttavapiirissä kiertää jonkin verran irtolippuja, joista varmaan osa jää käyttämättä, kun ei kaikki kerkee tai pääse silloin liikenteeseen. Juu, kyllä siellä paikan päällä kokee faktasti formulahengen: jengiä on, kuohuviinit kuplii, rahanmahti näkyy ja loistaa ja KALLISTA ON. Kannattaa ottaa tonni, parikin taskurahaa pelkkiin käyttöostoksiin. Eläminen on sitten eri asia.
- loppuunmyytykö
Elämä kallis ... .....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751131
- 741124
- 481014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104968- 51935
- 34727
- 49704
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118567