Hei,
Onko kukaan käynyt monacossa formuloita katsomassa? Mitä kautta hankitte liput, onko jossain netissä tms. ns musta lista, miltä välittäjältä ei kannata lippuja hankkia?Millaista oli? Näkikö mitään? Vihjeitä kiitos.
Formulat
3
1911
Vastaukset
Kuulin luotettavalta F1-matkanjärjstäjältäni, että alkaa Monaco olla jo loppuunmyyty. Siksipä lähden Magny-Coursiin.
Yksi ex-duunikaveri ratkaisi Monaco-ongelman ostamalla kämpän radan varrelta...
[email protected]- loppuunmyyty
...vielä on irtolippuja (ja hotelleja Nizzassa) pilvin pimein. Pitää tietää kanavat. Ei niitä lippuja ole turisteille tarkoitettu kuin murto-osa kun puhutaan Monacosta. Eivät Ne halua sinne tuulipukukansaa kovinkaan mieluusti; pitää olla silmäätekevä ja silmillänäkevä ju^nou? Meikän tuttavapiirissä kiertää jonkin verran irtolippuja, joista varmaan osa jää käyttämättä, kun ei kaikki kerkee tai pääse silloin liikenteeseen. Juu, kyllä siellä paikan päällä kokee faktasti formulahengen: jengiä on, kuohuviinit kuplii, rahanmahti näkyy ja loistaa ja KALLISTA ON. Kannattaa ottaa tonni, parikin taskurahaa pelkkiin käyttöostoksiin. Eläminen on sitten eri asia.
- loppuunmyytykö
Elämä kallis ... .....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai898263Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424728Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414381Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit452585Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.981468- 401296
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress401237Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391150Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641142Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671090