TR 2 Xianin temmppeli

Kertokaa miten xianin temppelin kultaiselle eli kolmannelle lohikäärmeelle pääsee. olen sillalla jolla on pyörivä jutska
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen kyl pelannu sen koko pelin läpi.. mut en saa nyt päähänimis kohtaa olet..tää xian taitaa olla viimisiä kenttiä... mikä on aika pitkä.. jos yritän muistella.. ja anna vähä tarkempi selitys.. niin koitan vastata..

Äänestä
  • mä tiedän kyllä missä oot.Mut siitä on 3vuotta kun oon ton kohdan viimeks pelannu.Mistä sä löysit ne ekat lohikäärmeet?vai ootsä siinä portilla,josta pääsee loppuvastukseen?vai keräätsä vaan niitä salaisuus-lohikäärmeitä?niissä mä en kyllä osaa auttaa,sillä mä en oo jaksanu alkaa niitä keräileen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmä kirjoitti:

Kertokaa miten xianin temppelin kultaiselle eli kolmannelle lohikäärmeelle pääsee. olen sillalla jolla on pyörivä jutska

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu