Jennin kieli

Johtuneeko paskanjauhannasta vai huonosta suuhygieniasta mut se on ihan hirveen värinen. Näkyy parhaiten kun se horottaa suu auki!
3502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisiko kyseessä se paljon mainostettu ruskeanreiän ritari??
En ole ennen nähnytkään.

Äänestä

on huomannut..
Hammasharjalla olisi aina hyvä kuurata myös kieltä:)

Äänestä
  • mutta joskus tuntuu että tärkeimmät jutut menee ohi.
    toivottavasti aamulla huomaan edes sen mullistuksen!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan ruskee, yäk! kirjoitti:

Johtuneeko paskanjauhannasta vai huonosta suuhygieniasta mut se on ihan hirveen värinen. Näkyy parhaiten kun se horottaa suu auki!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu