Mitä eilen tapahtui?

Voisko joku kertoa mitä eilen tapahtui bb:ssä ku Sorella joutu ulos. Haastateltiinko sitä ja jos, niin mitä se sano siitä Mika-jutusta?
2847
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näyttää kirjoittelevan tuolla yleistä bb:sta palstalla icor-nimimerkillä, joten kysy...

Äänestä
  • Sorella sai äänistä paljon, paljon enemmän miinuksia kuin jenni ja six ulos... Ja eis e puhunu mikasta mitään ja kaikkea yleistä löpinää tosi lyhyesti ja sitten katto sen oman pätkän ja itkun kekeltä sopersi, että kauhean negatiiviista ja että hän ei ole näin negatiivinen... ja sitten sanoi etsivänsä uuden työs siksi aikaa kun virkavapaus kestää ja palaavansa sitten takas luokkansa opex.... niin jos siis on enään tervetullut... mä en ainakaan lapsilleni haluis opex noin epätasapainoista ihmistä... No toi vika kommentti ei siis tullu sorellan suusta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Voisko joku kertoa mitä eilen tapahtui bb:ssä ku Sorella joutu ulos. Haastateltiinko sitä ja jos, niin mitä se sano siitä Mika-jutusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu