Mia ja Piritta Lesboja

Isovelivalvoo.com sivustolla oli juttua että tytöt olisi lespoja ja pojat ehkä homoja ?
http://www.isovelivalvoo.com/viewtopic.php?id=140
32709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taas ne saatanan idiootit täyttää homokiintiöitä

Ei sillä,tasa-arvo on hyvä asia mutta kohta rupee meneen överiks kun ne rupee homoileen ja lesboileen siä talos

Äänestä
  • Kupallisestihan se on todellakin enemmän kuin kannattavaa tai sanoisin juklkisesti näkyvää. Koska ovat asioita joita spekuloidaan.

    Äänestä

Voiko nuuskapurkista saada aidsin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


todellako kirjoitti:

Isovelivalvoo.com sivustolla oli juttua että tytöt olisi lespoja ja pojat ehkä homoja ?
http://www.isovelivalvoo.com/viewtopic.php?id=140

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu