MISSÄ SE YLLÄRI

Vaadin pian rahat takaisin!!!
72838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

se yllätys oli 5 uutta asukasta.. luultavasti 6 vielä tulossa..

Äänestä
  • Luvattiin ainutkertaista yllätystä mutta sisään vaa lappas normaaliin tapaan uutta porukkaa.
    Millon ylläri tulee ?????

    Äänestä

sehän tuli jo kahdeksalta aamulla... 5*uusi asukas

Äänestä
  • Mutta missä on tämä ENNENNÄKEMÄTÖN yllätys??????

    Äänestä

  • ei sen välttämättä katsojille pitänyt olla yllätys vaan talon asukkaille...

    Äänestä

  • 777 kirjoitti:

    ei sen välttämättä katsojille pitänyt olla yllätys vaan talon asukkaille...

    kertoivat jo monesti että pelkäävät että BB lisää väkeä ja homma menee taas vaa raskaaksi soutamiseksi. Laske jäljellä olevat äänestykset, montako tarvitaan 2kk äänestyksiin?
    Siis missä on yllätys????

    Äänestä

  • eikä varsinkaa asukkaille kirjoitti:

    kertoivat jo monesti että pelkäävät että BB lisää väkeä ja homma menee taas vaa raskaaksi soutamiseksi. Laske jäljellä olevat äänestykset, montako tarvitaan 2kk äänestyksiin?
    Siis missä on yllätys????

    Olihan se suuri yllätys laskutaidottomille...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VIIPYY!!!!!!???? kirjoitti:

Vaadin pian rahat takaisin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu