baris hilton

baris hilton on maailman kaunein ja fiksuin nainen. kaikissa kuvissa ja ohjelmissa olen humannut että tuolta naiselta ei puutu rohkeutta,ei panikoi samoin ku moni muu nainen. tyylikkäästi hoitaa asian ku asian. ottaakaha suomen naiset mallia hänestä.. kauniita naisia jumaloiva=)
2395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pyh ethän ees osaa nimee kirjopttaa oikein!

Äänestä
  • .. olla rakastunut olemattomaan BARIS HILTONIIN. heaheahaeeahaeheaheaheaheheahheahaeahahhahahhahaahahha!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakastunut mies kirjoitti:

baris hilton on maailman kaunein ja fiksuin nainen. kaikissa kuvissa ja ohjelmissa olen humannut että tuolta naiselta ei puutu rohkeutta,ei panikoi samoin ku moni muu nainen. tyylikkäästi hoitaa asian ku asian. ottaakaha suomen naiset mallia hänestä.. kauniita naisia jumaloiva=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu