Vihdoinkin..ihanaa...jennin hovi on saatu polvilleen...kiva nähdä miten piereskelevä prinsessa pärjää nyt tuolla...hänen ylhäisyyttään Jenniähän ei saa puhutella ilman lupaa, jonka myöntää Jenni..
Mitä hemmettiä tuo piereskelevä reikähousu luulee olevansa, naispuolinen uuno turhapuro...tähän se tasa-arvo on menny..
Mitä hemmettiä tuo piereskelevä reikähousu luulee olevansa, naispuolinen uuno turhapuro...tähän se tasa-arvo on menny..
Vastaukset 9
Vanhimmat
sovinisti sika!
verbaaliakrobatiaa...........asiasta viis, no olihan siinä ihan asiallista teksiä
mitä feministi sanoi nähdessään miehen?
- sovinisti!!!
...vastine.oikein äijien äijä,paskalle haiseva ja kiroileva.Yhtä pahaa kielenkäyttöä kuin 'ystävällämme'Kaarlolla :(
Kyl Jennin elämä menee kurjaksi,kun jengistä joutuu Kale häätöön,tai hän itse,tai parasta olis et molemmat.
Miten ihmeessä porukka jaksaa jauhaa jostain Jennin piereskelystä koko ajan? Menkää itse taloon ja olkaa 3kk pieremättä, 24/7 asiallisissa vaatteissa, kiroilematta ja puhumatta paskaa.
Kunnon kristityt menevät Wc:een piereskelemään.
ja pieru tulee extemporena mitään varoittamatta, mitäs sitte tähään, varmaan maailma kaatuu tai helvetti jäätyy. Kuis sitte suu pannaan?
Niin teen minäkin.
Jenni älä tule kameraa liian lähelle. Pysy siellä vähän kauempana enne kuin mä sanon, ett nyt sä voit tulla!
(Eli ei koskaan)
Pysy siel taustal, sillai hiljaa mieluummin, sillai ett mä en ahdistu.