Avohoitopotilaita taloon!

Miksi ei laiteta näin mulla-ei-kaikki-toimi-oikein-potilaita, jotka on avohoidossa, mutta pitäisi olla valvonnan alla, tuohon BB-taloon?
Kaikilla olisi hauskempaa :)

Toki Suomessa on niitä niin paljon, ettei välttämättä enää jäisi ketään joka katsoisi BB:tä....hmmmm
3342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

muuttaisi? Siellähän on jo sellaisia, paitsi Kaarlo jolla toimii koko ajan ( akti päällä )..... siis Kaarlo katkolle

Äänestä
  • kakakakans taloon :)

    Äänestä

kielenkäyttö kummallakin,vaik eri sukupuolta olevia,on sitä luokkaa,et ei normi ihmiset noin puhu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ACe1974 kirjoitti:

Miksi ei laiteta näin mulla-ei-kaikki-toimi-oikein-potilaita, jotka on avohoidossa, mutta pitäisi olla valvonnan alla, tuohon BB-taloon?
Kaikilla olisi hauskempaa :)

Toki Suomessa on niitä niin paljon, ettei välttämättä enää jäisi ketään joka katsoisi BB:tä....hmmmm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu