Black Widow

taikuudesta kiinnostunut

Tunteeko kukaan kyseistä temppua? Se on siis jotenkin ravenin tapainen eli sillä pystyy hävittämään ja muuttamaan kolikoita eri esineiksi! Onko toiminta periaatteesta mitään tietoa? Olisi aika iso pettymys jos sen oataisi, mutta ei vastaisisikaan odotuksia! Hinta yli 200 euroa! Veikkauksia!?

4

732

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • magician000

      Hihoja ei näytety tyhjänä tai edes keeritty ylös kertaakaan ja tuo ajaa saman asian kuin raven mutta helpommin esitettävillä tyhjillä käsillä.
      Suosittelen ravenia!

      • taikuudesta kiinnostunut

        Mutta tassä tempussa kädet voi näyttää täysin tyhjinä ennen kolikon katoamista! Tiedätkö sinä siis minkä näköinen gimmiggi on kyseessä? Myöskin muiden mielipiteitä kiitos :D


      • magician000
        taikuudesta kiinnostunut kirjoitti:

        Mutta tassä tempussa kädet voi näyttää täysin tyhjinä ennen kolikon katoamista! Tiedätkö sinä siis minkä näköinen gimmiggi on kyseessä? Myöskin muiden mielipiteitä kiitos :D

        Eli jos hintaa on 200 euroa ni gimmikki on . . . kallis :D Yleensä kalliit temput ovat myös hyviä.
        En silti ostaisi.


      • H.B
        magician000 kirjoitti:

        Eli jos hintaa on 200 euroa ni gimmikki on . . . kallis :D Yleensä kalliit temput ovat myös hyviä.
        En silti ostaisi.

        Black Widow on huomattavasti sulavampi kuin raveni, mainitsematta X2 (hyi). Temppua ei voida suoritta ilman hihoja, eli en ostaisi sitä koskaan, älä tuhlaa rahojasi!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      104
      5497
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      94
      4801
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      139
      4752
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      367
      2169
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      110
      1954
    6. 105
      1747
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1547
    8. 370
      1298
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      59
      1131
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      204
      1061
    Aihe