Sari ulos!

Äänestetään kansalaiset Sari ulos! Tollanen tyypillinen ittensä tyrkyttäjä, sen paikka on teini baareissa! Ja sillä selvä. POIS TALOSTA!
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aika yksinäistä mielipiteesi kanssa. Ole rohkeasti takinkääntäjä.

Äänestä

joutavan lässyttäjä, ei koskaan mitään järkevää, henkevää keskustelua. Pornomyyjä ulos vaan!

Äänestä

Olen samaa mieltä siitä sun kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaHeti kirjoitti:

Äänestetään kansalaiset Sari ulos! Tollanen tyypillinen ittensä tyrkyttäjä, sen paikka on teini baareissa! Ja sillä selvä. POIS TALOSTA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu