Kamalaa kiroilua koko ajan joka toinen sana on kirosana, ei huvita tollasta jätkää kuunnella ja kattella, joka hokee et v***u v***u vähän väliä.
Nyt äänestämmään Kaarlo ulos talosta ja sehän kyllä hoituu äkkiä.
Näittekö minkälainen ilmekin Kalella oli, kun uudet asukkaat tulivat taloon??
Näki ettei oikein tykkännyt ajatuksesta, tykkäisi vaan että olisi "sama vanha jengi" koossa ja oli ilonen kun Sorella lähti.
Nyt äänestämmään Kaarlo ulos talosta ja sehän kyllä hoituu äkkiä.
Näittekö minkälainen ilmekin Kalella oli, kun uudet asukkaat tulivat taloon??
Näki ettei oikein tykkännyt ajatuksesta, tykkäisi vaan että olisi "sama vanha jengi" koossa ja oli ilonen kun Sorella lähti.
Vastaukset 10
Vanhimmat
jennin , makoilee janin kanssa ja jenni katselee apaattisena lattiaan
jenni saa maistaa nyt oikeen kunnolla tappion karvasta kyrp.... !
hah
Tuleeko tämä sama viesti koko ajan bumerangina keulille vai laittaako joku tätä samaa vitun viestiä vähän väliä tänne!!! Vaihda edes otsikko!
Pistetään pikkupoika kotio kasvamaan ja saamaan äidiltä koivuniemenherrasta, koska Kaarlo tunnetaan tämän jälkeen Suomen pahimpana kiroilijana. Muhaha, joo Kaarlo ulos, se on aivoton keskenkasvuinen teini vielä.
Nyt joukolla äänestämään kiroilija, kieroilija ulos. Eikös sanonta ole ole jotain omasta nilkasta ja kalikasta!
toi kaarlon kielenkäyttö rupee oikeesti jo kyrsii tosi rasittavaa,,,eiks bb vois tosta huomauttaaa
Mitä ristuksen väliä sillä on millasta kieltä joku käyttää? Mielestäni vittu ei oo sen vaarallisempi sana kuin mikään muukaan. En tarkota tällä, että pitäisin Kaarlosta, mut hei: ihmiset kiroilee, perkele.
ei noin paljoa, eikä muutenkaan käyttädy noin agressiivisesti. En muuta keksi kuin sillä on oltava hirvittävän paha olo sisällä ruumiissa. Suosittelisin todellakin että se kävis jossain juttelemassa eikä pieni mielialalääkityskään olisi pahitteeksi. Tai jospa hänellä onkin mutta ei niiden kanssa olisi päässyt taloon.
Mukana ollaan äänestämäs Kaarloa ULOS...
joo äänestäkää Kale ulos ja tehkää tästäkin ohjelmasta tosi tylsä pikku kakkonen. Sitähän te näköjään haluutte.
todellaki