VÄRIEN TAIKAA

Paris näyttää hirveältä mustilla hiuksilla ja Nicky näyttää hirveältä blondatuilla hiuksilla.

Ja käänteisesti...
3645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eiköhän tämä Paris näytä muutenkin jo tarpeeksi hirveältä...

Äänestä
  • parisille sopii tyosiaan blondit hiukset mutta kerran näin sillä myös ruskeat(peruukki??) ja näytti kyllä niilläkin upealta mutta Nicky-siskoa mustat pukevat paremmin ja eroaa bimbosiskostaan näin!

    Äänestä

  • kuin ilvekset kirjoitti:

    parisille sopii tyosiaan blondit hiukset mutta kerran näin sillä myös ruskeat(peruukki??) ja näytti kyllä niilläkin upealta mutta Nicky-siskoa mustat pukevat paremmin ja eroaa bimbosiskostaan näin!

    Simpsonin siskokset. :O

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomasi. kirjoitti:

Paris näyttää hirveältä mustilla hiuksilla ja Nicky näyttää hirveältä blondatuilla hiuksilla.

Ja käänteisesti...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu