Teidän mielipide

Semmosta kyselisin, ett kumpi paikka Vaasassa on parempi / hygieenisempi Valhalla tattoo vai Needle point???

Kiitos
4412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

et Tatuoinnit on OUT! Varsinkin jos oot nainen niin ÄLÄ ota!!! :) Valhalla on parempi paikka.

Äänestä
  • Ei tuu onneksi mulle... Valhalla siis..

    Äänestä

Sinne vaan asiakkaaksi makoilemaan täysihoidolla. Tatuoinnit saa ilmaiseksi, kun vähän jaat persettä.

Äänestä
  • hah:) päivän parhaat naurut!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tatuointi??? kirjoitti:

Semmosta kyselisin, ett kumpi paikka Vaasassa on parempi / hygieenisempi Valhalla tattoo vai Needle point???

Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu