hei davalyan

poistaa tämä viesti,ei taida onnata vai mitä?
5243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • hahahaha.

    Äänestä

  • moni voisi nikkaroida tuollaisen ja päästä edes joistakin patoutumistaan =))))

    Äänestä

  • old_profile_25873 kirjoitti:

    moni voisi nikkaroida tuollaisen ja päästä edes joistakin patoutumistaan =))))

    olevas kovinki vitsikäs

    ällöttää noi sun hymiös,,sori vaa

    Äänestä

  • luulex kirjoitti:

    olevas kovinki vitsikäs

    ällöttää noi sun hymiös,,sori vaa

    ällöttää? =(((( voi sorry :(.Mutta mä tykkään niistä ;) :) =))))))))))))))*SMILE*

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koitas kirjoitti:

poistaa tämä viesti,ei taida onnata vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu