Kolmen kopla

Kolmen kopla eli JENNI,HANNE JA KAARLO!Se porukka on saatava hajoamaan....Siis kaikki äänestämään joku noista kolmesta pois kun ovat äänestyksessä....Jenni tai Hanne ekana pois!!!Toivottavasti uudet BB asukkaat sekoittavat vähän pakkaa!!!!
2549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miss Carlotta lähteköön kotio Tampereelle muijansa helmoihin.

Äänestä

Kopla hajoaa parhaiten, kun nyt viikonloppuna äänestämme Kaarlon kotiin.......Kiitos.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Santtura kirjoitti:

Kolmen kopla eli JENNI,HANNE JA KAARLO!Se porukka on saatava hajoamaan....Siis kaikki äänestämään joku noista kolmesta pois kun ovat äänestyksessä....Jenni tai Hanne ekana pois!!!Toivottavasti uudet BB asukkaat sekoittavat vähän pakkaa!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu