kuka

kasteli tänään naisen ja pienen lapsen rattaissa rajapatsaalla tipulan kohdalla valkoisella pakettiautolla? Et viittiny sit ees pysähtyä anteeksipyytämään,kiihdytit vaan vauhtia.
Kuraista loppuelämää sullekin P.Askiainen
1895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä se olin, mitäs tulitte siihen uikuttamaan. Olisitte olleet siellä missä jalankulkijoiden pitääkin olla eli poissa tieltä.
Toivoo Jorkki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


p.skiainen kirjoitti:

kasteli tänään naisen ja pienen lapsen rattaissa rajapatsaalla tipulan kohdalla valkoisella pakettiautolla? Et viittiny sit ees pysähtyä anteeksipyytämään,kiihdytit vaan vauhtia.
Kuraista loppuelämää sullekin P.Askiainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu