Tumpeloita

Koko porukka, kun eivät tuollaista yksinkertaista rakennelmaa saa pystyyn. Porukassa kun on sentään insinööri opiskelijakin.
Saivat selvät kuvat ja rakennusohjeet,mutta kun ei niin ei, kun pää on umpiluuta. V...u V...u S......a vain osaavat.
2229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sano,on todella tumpeloita,mut ymmärtäähän sen jos porukassa on insinööööri,siit ei tuu mitään=)))

Äänestä

kyhäelmän vahvin lenkki on sen heikoin lenkki,kun ropsahtaa jostain halkeamasta niin siin meni 99%:a viikkobudjetista,ja luulempa että näin käy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mestari kirjoitti:

Koko porukka, kun eivät tuollaista yksinkertaista rakennelmaa saa pystyyn. Porukassa kun on sentään insinööri opiskelijakin.
Saivat selvät kuvat ja rakennusohjeet,mutta kun ei niin ei, kun pää on umpiluuta. V...u V...u S......a vain osaavat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu