lambda anturi

Paljonko maksaa astran 8v koneeseen.
4908
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Motonetista Bosch anturi pari vuotta sitten alle 70 euroa...

Äänestä
  • .....

    Äänestä

  • johonkiin 40-50 euroon, hinta riippuu siitä onko lämmitettävä vai ei. tosin sitä en tiedä, kuinka kestäviä sen puljun anturit on. valmistajastahan se on pitkälti kiinni.

    Äänestä

multa 30 eurolla.käyttämätön.astra 2l 93.vantaalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Paljonko maksaa astran 8v koneeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu