Mira

Näyttäisi siltä, että ovat lähentyneet. Vierekkäin melkein joka paikassa? Sopisivat toisilleen? Jani on kyllä fiksu herrasmies ja aivan erilainen jos vertaa vaikka Kaleen.
5498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ahkerasti niitä v-sanoja.

Äänestä

Mira ja Jani sopis niin hyvin yhteen!!! Niillä on ihan selkeet naimanaamat! (sen näkösiä että menis joskus naimisiin) Voisin ihan hyvin kuvitella ne yhteen. Ja mitä siitä jos Jani kiroilee, kaikki kiroilee. Ja Jani ei hae huomiota sillä kiroilemisella kuten Kaarlo... Mukava mies... ;) Hmmm.....

Äänestä
  • no ei ainakaan minun kavereista kukaan kiroile. eikä kotona kukaan.
    Jannica 14 v.

    Äänestä

  • Joten ei kannata yleistää.Se on kyllä totta,ettei se koita saada huomiota noitumisillaan.

    Äänestä

  • ovat ihan ok, jos ne tulevat joskus, kun esim. lyö varpaansa oven pieleen tms. Jos keskustelu on sitä, että huutaa v-ttu jatkuvasti, se ei kuulosta kovinkaan fiksulle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


& Jani kirjoitti:

Näyttäisi siltä, että ovat lähentyneet. Vierekkäin melkein joka paikassa? Sopisivat toisilleen? Jani on kyllä fiksu herrasmies ja aivan erilainen jos vertaa vaikka Kaleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu