haaste

Lopettakaa vitun savolaiset paskanjauhanta ja teennäine murteellapuhumine tällä palstalla ei naurata yhtää ja keskittykää suomenkieleen sekä kuormaautoihin kertokaa vaikka kellä on paras kuoormaauto jyry R 142 rolls ja fuller jälkeen sijat 2 ja kolm3e on jaossa moro.
1240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niin että sisut/rolssit vaan kilpailee ja kaikki parhaita vai siis rolssi/sisut


kukahan sieltä syvimmältä vai olikaan vai savoko se vertaus oli vai se v kirjaimella sanottu

taitaa vaarilla olla vaan sanana voi pirttihirmu parkaa kai naapuri sitä helpottaa

ai niin mutta onkos sinulla lähi naapureita ::))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaari kirjoitti:

Lopettakaa vitun savolaiset paskanjauhanta ja teennäine murteellapuhumine tällä palstalla ei naurata yhtää ja keskittykää suomenkieleen sekä kuormaautoihin kertokaa vaikka kellä on paras kuoormaauto jyry R 142 rolls ja fuller jälkeen sijat 2 ja kolm3e on jaossa moro.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu