Paris on

lunttu riuku!

rääpäle tikkukeppivartalo lunttu!

5

698

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paris Hilton fani

      Ei Paris oo mikään tommonen. Ja sitä paitsi eikös tää keskustelu oo Paris faneille, vai saako täällä sanoa mielipiteensä kuka vaan? Vaikka omasta mielestään Paris ois mikä ois? Must Paris on ihana, eikä muuksi muutu!!

      • kukaan_ei_oo_kiinnostunut

        Kuules Paris Hilton-fani, mielipiteensä saa täällä sanoa aivan kuka vaan ja mistä vaan ja mitä mieltä onkaan. Paris-vihaajia nyt vaan ilmeisesti sattuu olemaan tällä planeetalla enemmän kuin sita lunttuharakkaa ihannoivia. Että eipäs uhitella.


    • igli

      Samaa mieltä sunkaa siis se on niin ärsyttävä pikku tyhmä lunttu joka saa kaiken vain siksi et näyttää sukuelimiään

      • igli

        sillä on ruma nenä


      • Mie vaa x]
        igli kirjoitti:

        sillä on ruma nenä

        Vitun pinnalliset idiootit. 'sillä on ruma nenä'


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      449
      6483
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      175
      3854
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      105
      2498
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1979
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      126
      1345
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      75
      1285
    7. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      67
      1124
    8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1085
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      77
      1029
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      44
      993
    Aihe