Homepharma

Onko kukaan tilannut Homepharma.net:stä mitään tuotteita ?
Itse ajattelin tilata kamagraa , mutta en tiedä tuon yrityksen maineesta mitään .Olen asioinut pari kertaa sigrapills :n kanssa , eikä ole mitään moitittavaa .
2484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen tilannut pari kertaa ja ei mitään moittimista. Voi maksaa luottokortilla tai ennakkomaksulla.

Paketti toimitettiin Ruotsista.

Äänestä
  • ekakerran tilasin tuli lappu postissa että pitäs käydä noutaa tullista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sladis Ojos kirjoitti:

Onko kukaan tilannut Homepharma.net:stä mitään tuotteita ?
Itse ajattelin tilata kamagraa , mutta en tiedä tuon yrityksen maineesta mitään .Olen asioinut pari kertaa sigrapills :n kanssa , eikä ole mitään moitittavaa .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu