Olisi hän ihana köyhänäkin. On se hyvä, että se kultalusikka joskus osuu sille, jolla on asemalle käyttöäkin. On paljon rikkaita, jotka eivät ole niin lahjakkaita.
Ihana
7
777
Vastaukset
- olisi aika napata
rukas tyttörukka. Hän saattaa muuten jäädä ilman sitä oikeaa, jos ei täältä pese.
- tarvitsee rinnalleen
toista yhtä rikasta. Kyllä hänellä on jo sitä rahaa riittävästi muutenkin. Mutta lahjakas ja miellyttävä kumppani puuttuu.
- ohjeet
tarvitsee rinnalleen kirjoitti:
toista yhtä rikasta. Kyllä hänellä on jo sitä rahaa riittävästi muutenkin. Mutta lahjakas ja miellyttävä kumppani puuttuu.
sänkyyn ei pidä mennä ennen kuin pappi on sanonut aamenensa.
- vanhempien kuoltua
Hiltonin sisarukset tuskin perintöjään kaipaavat, koska tekevät ihan mukavasti rahaa omilla tavoillaan.
- nettoaa 1000000 USD
per vuosi suunnittelijana.
- Göran Pehrson
Missä suhteessa Hilton on lahjakas?
Siis muussa kuin haarojen levittelemisessä ja mukavien videoiden kuvaamisissa? ;) - niin onkin
no pöljä mikä pöljä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422432Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423012004- 221806
- 241595
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘241445- 1001329
- 431328
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391275Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta371171- 361046