Max Paynen koodit

Tietääkö kukaan kuolettomuus koodia tai jotain muuta ku asekoodeja? Jos tiiät niin olisin kiitollinen jos voisit kertoa pari!!!
4268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Menetät kylläkin paljon kun rupeat kikkailemaan koodeilla, mutta tässä kaipaamasi kuolemattomuus:
God (yllätys yllätys!)
Käyppäs täällä:
http://www.peliplaneetta.net/ ja pistä hakuun: max payne ja ruksaa vihjeet ja tiedostot niin saat tietoa modeista joissa paljon kaikkea mukavaa, jolla pelin saa taas vähäksi aikaa kiinnostavaksi.

Äänestä
  • nää viestit ei lähde,ja sitten meneekin kaikki kerralla........sorry........

    Äänestä

  • painkiller kirjoitti:

    nää viestit ei lähde,ja sitten meneekin kaikki kerralla........sorry........

    www.maxpayneheadquarters.com

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Payne kirjoitti:

Tietääkö kukaan kuolettomuus koodia tai jotain muuta ku asekoodeja? Jos tiiät niin olisin kiitollinen jos voisit kertoa pari!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu