the driver

miten the diverin pääsee läpi kun on niin paska auto itellä että ei sitä toista ees saa kiinni.
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Opettelet radan ulkoa ja käytä mutkissa käsijarrua. Yleensä pääsee lopussa ohi kun se toinen tekee jonkun ajovirheen.

Äänestä
  • Tönäise sen Hilaryn autoa jossain tiukassa ja hitaassa kurvissa niin, että se ajaa päin talon seinää tai muuta estettä. Toimi ainakin mulla.

    Äänestä

minä hain autonäyttely talosta sellasen samanlaisen auton ku sillä ja vei sen siihen viereen odottelemaan ja kun kisa alkoi niin vaihoin autoa siihen sabreen ja sitten se kämmäs jotenki ja minä pääsin reippaasti edelle. olisin voittanu vaikkei se olis kämmänny.

sabren saat sillä tavalla että viet ensimmäisen satsin niitä autoja sinne talliin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelaaja kirjoitti:

miten the diverin pääsee läpi kun on niin paska auto itellä että ei sitä toista ees saa kiinni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu