Hyvä Kaki,jätkä osaa arvostella naisia!Kyllä Kaki on mies,ei voi enää kieltää kun Ollin kanssa puivat naisten ulkonäköjä.Kaki jatka vain samanmalliin ja sano mitä ajattelet.Mitään ei kannata pidätellä.
Samaa mieltä Kakin kanssa,et talossa ei ole yhtään naitavan näköistä ihmistä muuta kuin Sari!!!Muut ovat rumia kuin Pellon kuivuneet pellot.
Samaa mieltä Kakin kanssa,et talossa ei ole yhtään naitavan näköistä ihmistä muuta kuin Sari!!!Muut ovat rumia kuin Pellon kuivuneet pellot.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Toisin kun Sari joka on aneemisen näköinen..
Kaki kyllä karkkia tarjoaa kun teinit häntä Turus piirittää.Kakin housun lahje se vipottaa,on Kakin aika virpomiseen koittanut.
Mitä mieltä oletta tuosta Kaki ja Ollin suunnitelmista pornoelokuvan tekemisestä?Kaki oli sitä mieltä että hän on nyt saanut sen verran julkisuutta,että nainen kuin nainen hänen kanssa sekstailisi.
Naiset kertokaa,että miten Kaki:n julkisuus teihin vaikuttaisi siihen että te suostuisitte Kakin kansa sänkyyn tehtailemaan seksi elokuvia?
Kaki:lla on nyt sen verran vankka fani joukko,että eiköhän tuosta nyt muutama ryhmäsessio saada purkitettua.Iso ryhmä ja Kaki pääosissa kuksimassa kaikkia vuorotellen.
Kakilla kyllä bisnekset pyörii mielessä ja varmasti hänen eroottisilla elokuvilla olisi kysyntää Suomessa ja jos nyt viellä Henry Saaren matkaan saa niin voin vain kuvitella miten tytöt tulee saamaan kyytiä.
mutta ei arvostaa.
... ole huomannut miten nätti Hanne on? Aina kehutaan Miraa ja Pirittaa ja Saria, mutta musta Hanne on ehdottomasti parhaimman näköinen. Tosi kaunis hymy sillä.
Ei taida olla Kaki sen näköinen, että sille kukaan antais.
Oliskohan se toi sun kirjoitus parempi näinpäin.
kaki mokasi jo pahasti, kun on kerta jo niin varma voitostaan ja suosiostaan. itsekeskeisyys paistaa. että turhaan te kakin kaverit nyt puolustelette ton munapään fibaa . . .