onkos..

Mitään eloa tänä viikonloppuna?
4574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tanssia, jutustelua..

Äänestä

vain... :) Sinne minäkin.

Äänestä
  • bileisiin? Sori, ne kyllä tiedetään!!

    Äänestä

Mitä? Onko Rovaniemellä elämää?!

Mistä lähtien?:D

Onkos ensviikonloppuna 12-15pvä??:)
Kertokaa minne entisen lapin tytön pitää suunistaa jotta pääsee "omanlaistensa" pariin?:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roissa.. kirjoitti:

Mitään eloa tänä viikonloppuna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu