mikä on ku mul kasi meganen netti ja mulla tulee lataukset vaa 50-60 ja kaveril 500-600kib/s ja kun lataan sivulita ohjelmia ja videoita nii tulee 400-500kib/s mikä avuksi??
dc++
__red-devil__
81242
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vaikka siks että sillä jolta lataat ei oo isompaa kaistaa ulospäin....mee vaikka ruotsalaisille hubeille...sieltä saa yleensä nopeempaa kun ruotsissa nettiyhteydet on vähä eri nopeusluokkaa myös ulospäin lähtevän liikenteen osalta.
tulee jonku koneelta,ei siihen vaikuta sun nopeutesi.voit tietysti hankkia multidownload ominaisuudella varustetun dc ,joka lataa kaikilta käyttäjiltä samaan aikaan,ja alkaa kovalevy täyttymään..
miten sen saa??
multidownload mist ton saa??
http://prdownloads.sourceforge.net/reverseconnect/revconnect-0.674p-src.zip?download
löytyykö viäl jos viittit yhen viäl pistää??
Hae Goolgella RevConnect niminen ohjelma... eli se on DC , mut siihen on lisätty toi multidownload...
pääseekö poliisit revconnectii?? ku joku yritti tulla mun koneelle mut nortoni esti sen tai sit se oli virus en tiiä