Saakeli, Anderlecht - Milan TV:stä!

Ei voi olla totta!!
Vaikka varmasti suurin osa suomalaisista haluaisi nähdä Steaua Bukarest - Real Madridin niin YLE valitsee tv-peliksi kaikista tylsimmän vaihtoehdon!
2459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noh.. en ny tie katsoisiko tuota Madridin peliäkään yhtään enemmän kun Milanin.

Äänestä
  • Celtic-Benfica tai Porto-HSV olisi kiinnostanut minua eniten. Luultavasti aika tasaisia pelejä ja tärkeitä otteluita kyseisille jengeille... enpä usko että jaksan katsoa Anderlecht-Milan peliä...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


siis...... kirjoitti:

Ei voi olla totta!!
Vaikka varmasti suurin osa suomalaisista haluaisi nähdä Steaua Bukarest - Real Madridin niin YLE valitsee tv-peliksi kaikista tylsimmän vaihtoehdon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu