Luin tässä näitä eri kaarlon ulosäänestys kommentteja. Mikä ihme siinä on että esitetään kaarlolle aina miinusääniä. Eikö olisi parempi unohtaa koko kaarlo ja antaa sarille plusääniä koska vaikutus on matemaattisesti ihan sama. Äly hoi älä jätä jäbäti jäbä jää.
Sarille plussat
Jäbäti jäbä jää
141456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
kysehän on siitä että ihmiset haluaa suuremman pahan ulos. sari on ehkä vähän persoonaton ja näin. harva sitä inhoaa, mutta tuskin ihan hillittömiä fanittajiakaan on. kaarlo taas jakaa tunteet, toiset inhoo toiset rakastaa. jos ihmisten perustelut on että kaarlo ulos ku se on niin sika, niin siinei oo sarin kans mitään tekemistä. sama kuka siinon vastassa jos ihmiset haluaa kaarlon ulos.
näin se vaan menee.
antakoot sitten miinusääniä kaarlolle tai plussia sarille. sama se tosiaan on niinkun sanot.
Vaikuttaako siihen kenties silikoonilla täytetty ylähuuli.?
Se sätkii tanssiessaan: rytmitaju täysin kateissa.
oleellisinta bb-kisassa, vai?
se niin taitaa olla!
Ja Kaarloko muka on sut sitten hurmannu laulutaidoillaan? ;-)
dark.....
Nuottikorva on asia jota esittäjä esim. sari ei huomaa. Sari niinkuin sanoit vetää puolisävelaskelta pieleen ylä ja alasuuntaan. Karaokelaulajista 90 prossaa tekee samoin ja silti ovat mielestään huippulaulajia. Plussaa sarille kuitenkin kun yrittää hoilottaa.
antaa että yrittää, oot hakoteillä.
on mielenkiintoisempi persoona.Se on kuin vuoristorata joka antaa vähän äksöniä tuohon touhuun.Äänestän Kaarloa vaikka Sari saman kylän tyttöjä onkin.
Viina vie kumpaakin lujaa, mutta kaarloa vieläkin enemmän. Kaarlo jos saa soppaa tarpeeksi alkaa nyrkit heiluun. Kuitenkin tosi kaljan kerjääjiä talossa on henne joka viisikymppisenä ajaakin 200 kiloisena rollaattorilla jos maksa kestää. Jennin rahat ei riitä kotona juomisiin kun korjailee neuvojensa takia talonsa homevaurioita.
Tuskin.
Sittenhän se on Kaarlon oma valinta.Äksöniä pitää kuitenkin olla tuossa talossa.
Ei Sarissa sinänsä mitään vikaa ole mukava likka mutta vähän väritön tuollaiseen ohjelmaan.Samaa menninkäistä vääntää illasta toiseen.Vähän äksöniä kiitos.
Se joka koittaa jokaista välinettä kotona, jotta voi suositella sitten "lempikaluaan" muille.
Juuri näin, sitähän kutsutaan tuotetuntemukseksi ja hyväksi asiakaspalveluksi!
Seksivälinekaupan myyjänä sarilla on näkemystä sukupuolisesti eritavalla suuntautuneista. Sarin kokemukset erilailla sukupuolisesti ihmetyypeistä saa sen hakemaan turvaa kakin tapaisesta. Kakihan ei ole ainakaan vaarallinen naiselle vaan hakee kosketusta pehmein eväin.