No mitäs miettii tytöt onkos poikien hiustyylillä väliä. Onko lyhyet ja tummat hyvät ja pitäiskö olla jotain vahaa tai geeliä?
hiustyyli
juuuu
121105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
No tuota varmaan on se naama värkki et mihin sopii minkälainenki. Ihte tykkää tummista, päältä vähän pitemmät ja sivuilta lyhyet:
Päältä pystyssä ja sekaisin tai keskelle irokeesi tyyliin laitettu (u nou?)
ja sivuilta vedetty silmiä kohti.
Vahaa hiot käsiis ja sekoitat ensin kaikkialle hiuksiin ja sitten vasta muotoilet :)
No itse pidän mustatukkaisista ja paksutukkaisista pojista. En mistään lättänä geeli tukasta. Jos geeliä on liikaa se saa tukan näyttämään aivan rasvaiselta. YÄK!
Hmm.. Tykkään melko lyhyt hiuksisista (ei siis mikään siili, vaan sellanen hiukan pidempi :))
Ööh, yleensä tykkään tummemmista, tumman ruskeet tai mustat. Mut empä mee sanoo et vaaleemmat tai ihan vaaleet olis rumat.
Nii ja yleensä tykkään et ne ihan vaan on, ja et niit saa sit hiuka sillai hiplata
Itselläni on täsmälleen kuvailemasi hiukset :D
Käytän vahaa..
Minä olen vaan tavannu naisia, jotka suorastaan rakastavat pitkiä ja paksuja hiuksia. ;)
Mutta makunsa kullakin.
Itse pidän pojilla nimenomaan pitkistä hiuksista. Värien erikoisuus on vain plussaa. En pidä juurikaan luonnollisista sävyistä lukuunottamatta ihan mustaa ja ihan valkoista. Esim siniset hiukset ovat komeat! :D
Tuossahan tapauksessa tytöt ovat sinun mieleesi!
...harmaat? Henki parturini löysi tossa pari kuukautta siitten ekat harmaat hiukset!
Värjäänkö vai onko hopeanharmaa tulossa muotiin?
Mustat hiukset on toooosssiii hot:D ja geeliä voi tietysti käyttää, jos osaa käyttää sitä hyvin:) juu, oon vaan heikkona mustahiuksisiin:P
No mulla on mustat hiukset luonnostaan. Lukuun ottamatta niitä paria kolmea karvaa, jotka ovat melkein hopeanharmaat, että ei kait tässä viellä mitään hätää.
Geeliä en sentään taida laittaa, kun pysyvät toistaiseksi päässä ilmankin.
ei kannata laittaa mitään mömmöjä päähän, annat vaan tukkas olla just silleen ku se on normaalisti ja mikä sust ittestäs tuntuu kivalt..
tytöt tykkää sust ihan sun ittes takia... ei sun hiusten... toivottavasti...
Kiitti kaikista vastauksista!