Jaakko klaaraa

Nyt kun olen seurannut tätä bb:tä, tiedän varsin hyvin kuin "älykkäät" suomalaiset äänestävät. Jaakko ei herätä mitään tunteita. joten hän on todella vahvoilla. Pitäisi vielä loppuviikonkin turpansa kiinni ja vaikka nukkuisi, niin voitto on varma.
2500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

teinityttöjen vuoksi ohjelmaan otetut tuppisuut. Ei niinkun mitään tekemistä tässä ohjelmassa. Ja yllätys, ne teinit eniten äänestää ja lopputulos sen mukainen.

Äänestä

Meillehän on aina opetettu että vaatimattomuus kaunistaa. Ei oo menneet opit kuuroille korville!
Booo.....ring!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oppinut.. kirjoitti:

Nyt kun olen seurannut tätä bb:tä, tiedän varsin hyvin kuin "älykkäät" suomalaiset äänestävät. Jaakko ei herätä mitään tunteita. joten hän on todella vahvoilla. Pitäisi vielä loppuviikonkin turpansa kiinni ja vaikka nukkuisi, niin voitto on varma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu