Rakentaako Jenni taloa tuottaja Mikon kanssa?

Onko kyseessä tuottaja Mikko, jonka kanss Jenni seurustellu jo kak(s)i vuotta?
81628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

onkin Mikko Kivinen :-0

Äänestä
  • Se on leppilampi tai voi se olla mikko alatalo

    Äänestä

  • Mikko Repolainen

    Äänestä

eikä ne mitään rahhaa tarvi, se Mikkohan on kansanedustaja ja entinen laulaja.

Äänestä

no ei, eri mikko

Äänestä

Mikko Kivinen jaoka vei Mikko Alatalon siniset lasit

Äänestä

Se on mikko alatalo, joo o

Äänestä

Son kulukaas se tankolaulaja DIMITRI!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mia voittaa! kirjoitti:

Onko kyseessä tuottaja Mikko, jonka kanss Jenni seurustellu jo kak(s)i vuotta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu