IhMetYttÄÄ

MUlta valuu pimpistä sellasta verta.. ONko mulla haavA MahAssA?
3522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä Anniina 10vee taitaa ollakkin joku pervo Jorma 5ovee :)

aikuistukaa immeiset!

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Just äsken luin viestin, jossa joku sano "mulla on menkat, mutta kuukautismainoksessam se oli sinistä" TOSI ÄRSYTTÄVÄÄÄ!!!! et voi olla niin hoopo, etten 10.v tietäis (kukaties oletkin se jorma50.w) mitkä on kuukautiset. Mutta jos nyt kuitenkin olisit, nii sulla on kuukautiset. kysy lisää mutsiltas tai hankkiudu hoitoon...!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ANNiina 10 W! kirjoitti:

MUlta valuu pimpistä sellasta verta.. ONko mulla haavA MahAssA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu