calibra

Käyttökokemuksia Calibrasta, mallia 4x4 turbo...vm.-94. Kannattaako sekaantua? Ilmeisesti pakosarjan/turbon kanssa on ollut ongelmia...entä jakolaatikko...?
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni on ollut kohta kolme vuotta cali enkä ole pettynyt autoon. Isoja vikoja ei ole ollut. Jakolaatikko kestää kun vaihtaa öljyt aika ajoin noin 10000km välein.Turbon saa hajalle mistä vaan autosta väärällä käytöllä oikealla käytöllä kestää kyllä.Käy www.opelclubfinland.net sivulla tai www.tunex.fi niin löydät lisää tietoo. PS;;;Suosittelen lämpimästi........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MM kirjoitti:

Käyttökokemuksia Calibrasta, mallia 4x4 turbo...vm.-94. Kannattaako sekaantua? Ilmeisesti pakosarjan/turbon kanssa on ollut ongelmia...entä jakolaatikko...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu