ulostusongelma

Eli on Canon bjc tulostin mutta se tulostaa vain valkeaa paperia. Eilen vielä toimi. Mustekasetti on vain pari viikkoa vanha.
81060
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sulla, mun printterit ei ole vielä paperia tulostaneet, tekstiä ja kuvaa kyllä, väreillä ja ilman.

Äänestä
  • mä ostin uuden lihamyllyn, tossa se on kaks vikkoa surrannut, eikä yhtään ole lihaa tullut.

    Äänestä

  • No missäs ne tekstit ja kuvat on kiinni? Roikkuuko ne sulla ilmassa vai...

    Äänestä

  • Teppo Tulppu kirjoitti:

    mä ostin uuden lihamyllyn, tossa se on kaks vikkoa surrannut, eikä yhtään ole lihaa tullut.

    Vaan kerro miten ratkaisen ongelman.

    Äänestä

Näppäimistökään ei toimi.

Äänestä

ole vain jotain mallia inkclub tai vastaavia korvikekasetteja..??

Äänestä
  • Ihan on Biltemasta ostettuja.

    Äänestä

  • Katja kirjoitti:

    Ihan on Biltemasta ostettuja.

    ei ihmekään. Kannattaa (? ei rahallisesti) käyttää alkuperäismusteita, eli tässä tapauksessa Canonin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Katja kirjoitti:

Eli on Canon bjc tulostin mutta se tulostaa vain valkeaa paperia. Eilen vielä toimi. Mustekasetti on vain pari viikkoa vanha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu