mac in tosh

5390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ärsyttää kun porukka laittaa vaan linkkejä, eikä mitään selostusta mistä ne kertoo. Ihan hauska kuva, mutta kun ei aina tiedä mitä sieltä linkin takaa tulee.

Äänestä
  • yks hauskimpia ja taas onnetomimpia on MS-n zune, mitä sille voi

    Äänestä

  • iiX kirjoitti:

    yks hauskimpia ja taas onnetomimpia on MS-n zune, mitä sille voi

    Saattaa zunesta oikeasti tulla ipodin tappaja. Kohtuullisen hyvää rautaa on mikkis yleensä valmistanut, tai siis valmistuttanut.
    Joku xbox vaikkapa.
    Monelle on varmaan houkutteleva ajatus jos pärjää ilman itunesia :)

    Äänestä

  • kotioraakkeli kirjoitti:

    Saattaa zunesta oikeasti tulla ipodin tappaja. Kohtuullisen hyvää rautaa on mikkis yleensä valmistanut, tai siis valmistuttanut.
    Joku xbox vaikkapa.
    Monelle on varmaan houkutteleva ajatus jos pärjää ilman itunesia :)

    Aina kaiken sanotaan olevan jonkun "tappaja". Vähän kulunut lause jo. Ei se mitään "tapa", mutta voihan siitä varteenotettava kilpailija tulla.

    Olis vaan saanu Zuneen tulla laajakuvanäyttö. Ilman laajakuvanäyttöä en kolmensadan soitinta osta. Nyt Zunessa ei ole oikein hieman suurempaa näyttöä lukuun ottamatta mitään etuja iPod videoon. Sama huono resoluutio ja laite on vielä iPodiakin isompi palikka, niin laitteiden plussat ja miinukset on suurin piirtein tasan.

    Ja miksi ihmeessä Microsoftin piti yrittää kopioida iPodin clickwheelin ulkonäköä kun Zunessa ei sellaista ole. Olisivat vaan laittaneet tavalliset nappulat niin olisi ollut helpompi navigoida. Eikai se paljoa haittaa mutta kuitenkin.

    Äänestä

Tuota olenkin jo vuosia sitten ihmetellyt…
Kumpi oli ensin: kana vai muna?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-suppilosakari- kirjoitti:

http://www.mulkkeri.net/hupi/pics/37/separatedatbirth.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu