itse ensin peiliin, ennenkuin alatte morkata, toisten ulkonäköä. Mitä väliä sillä on, onko jollaan pottonenä tai läskiperse...? Jos ois, niin sinnehän ois valittu vaan jotaan malleja ja missejä VAI?
Katsokaa ihmiset
ITSE TÄYDELLISYYS
5834
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Onko niin,että tälle palstalle kirjoittelevat vain kauniit ja roh... tai ei voi todellakaan sanoa rohkeat,koska nimenomaan pelkuri-vellihousuthan ne nimimerkeillä haukkuvat. Ehkä oma ulkonäkö risoo niin paljon,kun sitä sappea täytyy tänne suoltaa.
valittu jotain kauniita ja rohkeita ja/tai julkkuja, niin nämä samat valittajat olisivat valittaneet kun ei tavalliset ihmiset enää muka kelpaa ohjelmaan.
Ulkonäöstä valittavat ovat luuseripellejä.
just näin.
Pistää niin vihaks tollaset ulkonäkökeskeiset ihmiset, Kattokaa peiliin!
Kilpailijat ovat rumia, senhän me jokainen tiedämme. Kisan tarkoituskin on mollata ja häpäistä tyypillisiä kilpailu-maan asukkaita.
Talon asukit edustaa Suomalaista ulkonäköä parhaimmillaan. Jollain jalat näyttävät kasvavan niskasta, lyhyt selkäinen siis. Toinen päärynävartaloinen, hampurilaisilla itsensä ruokkiva. Kolmas ylensyönyt autokuski. Näitä esimerkkejä tallustelee joka raitilla..