Miten? ?

Nii meinasin tietysti tyhmänä kysyä että onko Adsl mahdollista jakaa kahden koneen kesken?
Kone on tilauksessa ja haluaisin vain tietoa miten tämä tehdään ja mitä kaikkea siihen tarvitsee. Adsl on jo ennestään tässä koneessa mutta uusi kone on tilauksessa.
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä on mahdollista, ja kun vielä kerrot mikä käyttis koneissa on, niin laitan tarkat ohjeet.

Hakkeriko?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


M16 kirjoitti:

Nii meinasin tietysti tyhmänä kysyä että onko Adsl mahdollista jakaa kahden koneen kesken?
Kone on tilauksessa ja haluaisin vain tietoa miten tämä tehdään ja mitä kaikkea siihen tarvitsee. Adsl on jo ennestään tässä koneessa mutta uusi kone on tilauksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu