paras ranta?

mikä on paras välimeren rannalla oleva lekottelu paikka, jossa ois hiekkaa, halpaa ja hauskaa sekä kaunista? vois olla italiassa, ranskassa tai kreikassa (huom. ei saarella)
kiitos vastanneilla!
3315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Benidorm Espanjassa. Rantahiekka siivilöidään koneellisesti päivittäin.

Äänestä

Bulgarian hienohiekkaiset, siistit rannat ovat suosikkejani.

Äänestä

mielestäni ehdottomasti Kreikan Halkidiki-löytyy myös autioita hiekkarantoja--jos oman kullan kanssa haluaa aikaa kaksin viettää...menisin uudelleen milloin vain...lisäksi on mannerkreikkaa--Thessaloniki 90 km päässä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rannalle kirjoitti:

mikä on paras välimeren rannalla oleva lekottelu paikka, jossa ois hiekkaa, halpaa ja hauskaa sekä kaunista? vois olla italiassa, ranskassa tai kreikassa (huom. ei saarella)
kiitos vastanneilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu