Tytteli todella heikossa hapessa ja oksensi biojätepussiin. Olisiko ollut vessa varattu ja sinne ehtinyt. Voi voi.
Pirittaa laattaa
olohuoneessa
81595
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Saas nähdä milloin porukalla krapula helpottaa. Itselläni ollut vain kerran nyt aikuisiällä semmonen krapula, et oksat pois. Onneksi en kärsi krapulasta kun aniharvoin. Zemppiä porukalle sinne taloon ja jaksamisia =)
respect!
Piritta muistaakseni mainosti että ei juo paljon alkoholia - viesteistä olen päätellyt että talossa on juhlittu - onko Pirittakin "sortunut"??
Piritan rooliin kuuluu esittää kilttiä ja herttaista pikkutyttöä... todellisuudessa kumminkin kittaa viinaa siinä missä muutkin.
Kylläpä kyllä. Eipä talossa selvää päivää nähnyt kukaan :)
muutaman viestin luettuani. Uskomatonta - Jaakon nyrkit ja Ollin pissit väärissä paikoissa, ja moniko siellä on oksennellut -Hanne, Piritta, Mia....?
Siis tarjosiko BB? - on tainneet olla katsojaluvut alhaalla kun haluttiin lisää säpinää.
Mitä muuta hauskaa on tapahtunut???
Eiköhän siellä laattaamassa käyneet myös Jani ja Ollikin. Juhla oli viikkotehtävän lopetus/huipennus joka kuuluu asiaan kun lomalla etelässä Espanjassa oltiin eli Sikajuhlat. Tuskin nyt liitty lainkaan katsojalukukuihin vaan viikkotehtävään. Anyway oli hauskaa katsella koko juhlaa illalla ja yöllä hehe.
...