Tamanaco, Puerto Rico

Tommoseen oltais menossa. Jos olet ollut tuossa apartmenttosissa kertoisitko kokemuksistasi.
51076
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta oli mukava ja siisti ja tilava, uima-allas aika pieni. Rauhallisella paikalla, kuitenkaan ei pitkät matkat rantaan ja ostarille. Hyvää matkaa.

Äänestä

Hyvä hotelli ja hyvällä paikalla.Ilmainen nettikin respassa.

Äänestä

Millon oot/ootte lähdössä? Me 8.1.-07

Äänestä
  • 8.11.2006. Siis n. 3 viikkoa vielä.

    Äänestä

  • sinne kirjoitti:

    8.11.2006. Siis n. 3 viikkoa vielä.

    voit kertoa reissun jälkeen että millainen paikka tuo oli. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ookkona ollu kirjoitti:

Tommoseen oltais menossa. Jos olet ollut tuossa apartmenttosissa kertoisitko kokemuksistasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu