loppuviikon

kuinka on hermot kestäneet?

mulla nyt 32/33...eli ollaan todella lähellä h-hetkeä,mutta taitnee tulla pettymys,kun ei toi seksi osunut oikeen kohdalleen.

4 päivää ennen ovista...huonot mahikset...eikä ole edes oireita.
2292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

yks..

Äänestä

Itellä menee ensi viikon alkuun tämä piinausaika.. Nyt on KP 25/28. Mutta eiköhän ne menkat sieltä taasen ala, kun ei meilläkään seksi osunut oikein lasketun oviksen kohdalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jännääjät....! kirjoitti:

kuinka on hermot kestäneet?

mulla nyt 32/33...eli ollaan todella lähellä h-hetkeä,mutta taitnee tulla pettymys,kun ei toi seksi osunut oikeen kohdalleen.

4 päivää ennen ovista...huonot mahikset...eikä ole edes oireita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu